Endo Lex
Neden Endo Lex'i Seçmelisiniz?
Endo Lex, yumuşak, yarı sert ve sert ağaç çeliklerinde hızlı köklenmeyi teşvik etmek için tasarlanmış güçlü bir bitki büyüme düzenleyicisidir ve bitki çeliklerinde etkili kök gelişimi için gereklidir. Aktif bileşeni Indole 3 Butyric Acid (IBA) ile farklı kesim türlerinde daha hızlı ve daha sağlam kök oluşumunu teşvik eder.
Endo Lex Köklendirme Uyarıcısının Temel Faydaları
- Kök Büyümesini Hızlandırır: Bitki çoğaltımı için ideal olan hızlı ve sağlam kök oluşumunu destekler.
- Çoklu Uygulamalar: Yumuşak kesim, orta kesim ve sert düğümler dahil olmak üzere çeşitli kesim türleri için uygundur.
- Yüksek Kaliteli Etken Madde: Kök oluşumunu artıran etkili bir Köklenme Uyarıcısı olan İndol 3 Butirik Asit (IBA) içerir.
Kompozisyon
- Etken Madde: İndol 3 Bütirik Asit - 10 g/L
Önerilen Uygulama
Farklı türlerdeki bitki çeliklerinde köklenmeyi teşvik etmek için Endo Lex kullanın:
- Yumuşak Düğümler: Hassas çelikler için hızlı kök oluşumunu destekler.
- Orta Boy Çelikler: Orta derecede sağlam çeliklerde kök büyümesini artırır.
- Sabit Düğümler: Sert, odunsu düğümlerde etkili köklenmeyi teşvik eder.
Uygulama Oranı
Batırın alt 1 cm çözeltinin içine koyun ve kuruması için bekleyin. 3 dakika.
Endo Lex'i kesim türüne bağlı olarak su ile seyreltin:
-
- Yumuşak düğümler: Endo Lex'i sırasıyla 1:10 oranında suya ekleyin.
- Orta boy çelikler: Endo Lex'i sırasıyla 1:5 oranında suya ekleyin.
- Sert düğümler: Endo Lex'i sırasıyla 1:2 oranında suya ekleyin.
Paketleme
Mevcut:
- 100 ml Şişeler
İlgili Ürünler
AN-Nebras 11-8-6+T.E. Gübre
AN-Nebras 11-8-6+T.E. Compound Sıvı Gübre, organik asitler, deniz yosunu özleri ve vitaminler içeren besin açısından zengin bir çözeltidir ve sağlıklı bitkiyi teşvik eder.
Daha Fazla Oku →AN-Nebras 12-12-44+3MgO+T.E. Gübre
AN-Nebras 12-12-44+3MgO+T.E. Süspansiyon Gübresi, yüksek potasyum içeriği ile çeşitli bitki aşamalarında güçlü büyümeyi destekler.
Daha Fazla Oku →AN-Nebras 24-24-18+T.E. Gübre
AN-Nebras 24-24-18+T.E. Süspansiyon Bileşik Gübre, çeşitli ürünler için mükemmel, temel iz elementleri içeren dengeli bir besin maddesidir.
Daha Fazla Oku →AN-Nebras 8-16-32+3MgO+T.E. Gübre
Potasyum açısından zengin AN-Nebras 8-16-32+3MgO+T.E. Süspansiyon Gübresi, çeşitli ürünler için yüksek emilim ve temel iz elementler sunar.
Daha Fazla Oku →Granufert 15-15-15 Gübre
Granufert 15-15-15 eşit miktarda azot, fosfor ve potasyum formülü sunar - tüm aşamalarda bitki büyümesi ve toprak sağlığı için idealdir.
Daha Fazla Oku →Micronate Fe 6% Gübre
Micronate Fe 6% (EDDHA), bitkilerdeki demir eksikliğini tedavi eden, klorofil üretimini destekleyen oldukça etkili bir demir gübresidir.
Daha Fazla Oku →Mikronat Zn 15% Gübre
Micronate Zn 15% (EDTA Sitrik Asit) fotosentezi destekleyen, besin emilimini artıran ve çinko eksikliğini tedavi eden bir gübredir.
Daha Fazla Oku →NebrAcid 60% Gübre
NebrAcid 60%, besin emilimini artıran, toprak pH'ını düşüren, çiçeklenmeyi ve ürün verimini artıran yüksek fosforlu bir sıvı gübredir.
Daha Fazla Oku →Daha fazla bilgi için uzmanlarımıza danışın
Uzman rehberliği ve birinci sınıf çözümler için bizimle iletişime geçin.

